به گزارش خبرنگار سینمایی لگیت خبر، فیلم سینمایی «فراری» یکی از آثار ایرانی است که در روز نخست جشنواره جهانی فجر به روی پرده می رود.

«فراری» آخرین ساخته علیرضا داوود نژاد است و بازیگرانی چون محسن تنابنده، ترلان پروانه، سیامک صفری، محمدرضا داوودنژاد، رضا داوودنژاد و سیما تیرانداز ایفای نقش می کنند.

آخرین اثر داوودنژاد درباره چیست؟

نویسنده فیلمنامه «فراری» که با تهیه کنندگی جهانگیر کوثری ساخته شده، کامبوزیا پرتویی است و قصه آن درباره دختری به نام گلنار(با بازی ترلان پروانه)  است، دختر ۱۸ ساله ای که از شهرستان به تهران آمده تا با ماشین «فراری» گرانقیمتی عکس بگیرد. گلنار خیلی تصادفی با راننده ای (با بازی محسن تنابنده) آشنا می شود و به اتفاق او به دنبال ماشین فراری می روند و بالاخره موفق می شوند آدرس خانه سجاد، صاحب آنرا (با بازی محمدرضا داوونژاد) پیدا کنند. گلنار با سجاد همراه می شود تا به کرج برود و با فراری عکس بگیرد که در میان راه تصادف می کنند و می میرند.

آخرین اثر داوودنژاد درباره چیست؟

«فراری»سی و هشتمین اثر سینمایی علیرضا داوود نژاد است و پیش از آن آثاری چون «عاشقانه»، «خلع سلاح»، «مصائب شیرین»، «طوطیا»، «هشت پا»، «تیغ زن»، «کلاس هنرپیشگی» و «مرهم» را ساخته است.

فیلم سینمایی «فراری» در سی و پنجمین جشنواره جهانی فیلم فجر حضور دارد و ساعت نمایش آن ۱۸:۴۰ است و در سالن شماره ۱ پردیس سینمایی چهارسو اکران می شود.

منبع

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما