به نقل رویدادنگار خودروکار، تسلا توانست برای ساعاتی ارزش سهام خود را طوری افزایش دهد که در جایگاهی به همراهلاتر از خودروساز به همراهواریایی، ب ام و قرار بگیرد. به نقل بلومبرگ، این اتفاق زمانی رخ داد که ایلان ماسک، مدیر عامل این خودروساز آمریکایی اعلام انجام که تولید مدل جدید خود یعنی تسلا Model3 از اوایل ماه ژوئیه آغاز خواهد انجام گرفت.

در حالی که این خودروساز از ابتدای به وجود آمدنش تا امروز تنها دو دفعه افزایش سود قابل توجه داشته هست اما اخیرا یکی از عزیز دردانه‌های به همراهزار سهام بوده هست. رویداد آغاز تولید خودرو جدید آن‌ها افزایش ۱٫۹ دلگیت رویدادی سهام را برای آن‌ها به همراه داشت که موجب انجام گرفت تا سهام ۶۱٫۳ میلیارد دلاری ب ام و را پشت سر بگذارد و به همراهلاتر از این خودروساز قرار بگیرد.

تسلا به همراهید سعی کند تا در آینده روند سود دهی خودش را ثابت کند تا بتواند رقابت تنگاتنگی به همراه رقبه همراهی آلمانی و ژاپنی خودش داشته به همراهانجام گرفت. نبه همراهید فراموش کنیم که Model 3 یک سدان هست و به همراه قیمتی معادل ۳۵ هزار دلار جای سوال هست که آیا این خودرو می‌تواند برای این شرکت سودی به همراه داشته به همراهانجام گرفت یا خیر.

جیم چانوس، سرمایه گذار، در گفتگو به همراه بلومبرگ بیان انجام: “Model 3 می‌تواند اولین و بزرگ‌ترین چالش تسلا به همراهانجام گرفت. تسلا به همراه فروش ۱۲۰ هزار دستگاه از خودروهای خود تا کنون فقط ضرر داده هست اما امید دارد که به همراه فروش این خودرو بتواند ضررهای سابق را جبران کند.”

این افزایش کاذب سهام مدت زیادی برای این شرکت طول نکشید و پس از ساعاتی به همراه افت ۳٫۴ دلگیت رویدادی در جایگاهی پایین تر از ب ام و قرار گرفت.

مترجم خودروکار: مازیار جعفریه
منبع: Motor Authority

انتهای پیام/

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما