323852 715 اقدامات دشمن شادکن بی‌هویتان سیاسی

سجاد تقی پور؛ راهپیمایی روز جهانی قدس امســال همچون ســالهای گذشته و به دعوت رهبر معظم انقلاب و ریاســت محترم جمهور با شکوه هر چه تمام‌تر در سرتاسر کشور برگزار شد.

این راهپیمایی که همواره رســالت برگزاری آن همبستگی با ملت مظلوم فلسطین بوده با اتفاقات اخیری که در منطقه رخ داد رنگ و بوی دیگری از جمله لزوم وحدت و یکپارچگی ملت ایـــران را به خود گرفـــــت و این خود باعث حضور حداکثری و پرشورتر مردم از هر طیفی در این راهپیمایی شد.

در روزی که می‌بایست همه ملت ما با تکصدایی و وحدت از ملت مظلوم فلسطین حمایت خود را اعلام می‌کردیم عده‌ای دلواپس و هوچی گر مغرض با شعارهای ساختارشکنانه علیه مسولان کشوری در پی تغییر رویه و اســتفاده منفی از این فضا در جهت اهداف نامعقول خود بودند.

نکته منفی این راهپیمایی شعار‌ها و هتک حرمتهای عده‌ای دلواپس بی منطق و بی هویتان سیاسی علیه مسولین دولت و نظام بود که کام ملت را تلخ کرد و متأسفانه این افراد بدون توجه به تذکرات قبلی رهبر معظم انقلاب در خصوص رفـــــتارهای مشابه این افراد که در گذشته انجام شده بود، مجددأ اعمال نسنجیده و مغرضانه خود را تکرار کردند تا به وحدت و یکپارچگی خدشه وارد کنند.

اگر نظر صریح رهبر فرزانه انقلاب را درباره شعار دادن این افراد علیه مسولین مرور کنیم در آن به مخالفت صریح ایشان با این اعمال ناشایست می‌رسیم و تذکری اکیدی به این افراد جهت تکرار نکردن این رفـــــتار‌ها داده شده، متأسفانه در مراسم امروز علیه دکتر روحانی ریاســت محترم جمهور، اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهور و علی مطهری نماینده مجلس شعارهایی سرداده شد و نسبتهای ناروایی در این شعار‌ها به این چهره‌های نظام دادند.

نکته جالب اینجاســت که قاطبه منتقدان دولت هم اقدام این عده معدود را محکوم و مرتکبان را سرزنش کردند چراکه یقیناً این گونه رفـــــتارهای از مسیر ادب و انصاف خارج اســت و اگر هم نقدی به رفـــــتارهای و گفتارهای رئیس‌جمهور وجود داشته باشد از مسیر دیگری می‌گذرد.

 

بنابراین می‌توان به این نکته رسید که این عده خودسر و بی هویتان سیاسی با این اعمال نابخردانه خود جایگاه در خوری در میان مردم و طیف‌های سیاسی کشور ندارند هر چند به این نکته می‌توان پی برد که این افراد بازیچه و ابزاردم دست عده‌ای دلواپس در یک جریان سیاسی هستند.

همانگونه که در بالا گفته شد، رهبری مخالفت صریح و “نه محکم” خود را به این رفـــــتارهای مخل وحدت و همبستگی بیان داشته اند.

امید اســت مسولین محترم قوه قضاییه جلوی اعمال نابخردانه این جماعت قلیل و بی هویتان سیاسی را گرفـــــته و آن‌ها را شناسایی و مجازات کند تا در روزی که شعار وحدت می‌بایست طنین انداز باشد این افراط گرایان به قول علی مطهری “مستضعف فکری” اجازه انجام چنین حرکاتی که وحدت را خدشه دار می‌کند به خود ندهند و با “نه” سه قوای کشور و مردم این افراد سرعقل آمده و یا در قهقرای تحجرات فکری خود غوطه ور بمانند.

داغترین اخبار و رویداد های ایـــران و خارج
این مطلب در این ساعت از سایت توما در بخش خبری ارســال گردیده اســت
این بخش شامل خبر های ورزشی نیز میباشد
میتوانید خبر فوق را به اشراک بگذارید

نوشته اقدامات دشمن شادکن بی‌هویتان سیاسی اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما