در نظر‎سنجی مؤسسه‌ی برند اســتاک، برند گلکسی شرکت سامسونگ پس از پشت سر گذاشتن برندهای رقیب محلی، در ردهی اول قرار گرفـــــت.

سامسونگ برند شناخته‌شده‌ای در دنیا محسوب می‌‌شود؛ از زمانی که کمپانی سامسونگ در کنار شرکت‌های تابعه خود اقدام به طراحی و تولید تلفن‌ هوشمند و تبلت کرد، شاید رقبا فکر نمی‌کردند روزی این برند کره‌ای به رقیبی جدی در حوزه تلفن همراه تبدیل شود. شکی نیست که اصلی‌ترین دلیل موفقیت کمپانی سامسونگ در بازار گوشی‌های هوشمند و تبدیل‌شدن به برند شماره‌ی یک این صنعت، سری محبوب و پرفطریقه گلکسی بوده اســت.

برند گلکسی برای هفتمین ســال متوالی موفق به کسب عنوان باارزش‌ترین برند در کره جنوبی شد. برند اســتاک مؤسسه‌ای خصوصی اســت که هرســاله با برگزاری نظرسنجی از کاربران محصولات مختلف ساخت کره به‌منظور انتخاب بهترین برند این کشور، برندهای محبوب و معروف کره‌ای را در برابر هم قرار می‌دهد.

97c3a862 6e39 4e21 b1d9 a4ef58fbd8ed گلکسی برای هفتمین ســال پیاپی باارزش‌ترین برند کره جنوبی شد

مقاله‌های مرتبط:

در نظرسنجی امســال، رضایت از برند گوشی‌های گلکسی پس از رکود کوتاه‌مدت، در سه‌ماهه‌ی دوم ســال رشدی چشم‌گیر داشت؛ تا جایی که با کسب امتیاز ۹۴۰ از  ۱۰۰۰ امتیاز در صدر این نظرسنجی قرار گرفـــــت. پس از گلکسی، رتبه دوم به برند Emart (فطریقهگاه زنجیره‌ای دارای تخفیف همیشگی) اختصاص یافت؛ رتبه سوم این نظرسنجی از آن برند Naver (پورتال اینترنتی محبوب کره) شد.

نکته جالب و عجیب، قرارگیری برند زیرمجموعه هیوندای برای محصولات لوکس یعنی جنسیس، در رتبه ۲۴ این نظرسنجی بود.

به نظر شما با این آمار، آیا برند گلکسی به‌روزهای اوج خود بازمی‌گردد؟

جدیدترین و داغترین مطالب دنیای جالب تکنولوؤی ها در سایت توما
مطالب گوناگون از از اخبار دنیای وب و تکنولوژی

نوشته گلکسی برای هفتمین ســال پیاپی باارزش‌ترین برند کره جنوبی شد اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما